Özen Oto Fren Servisi - Oto Fren Test Merkezi

ÖZEN OTO FREN SERVİSİ HAKKINDA:

1983 yılında Konya'da küçük bir tamirhanede iş hayatına çırak olarak adım atan Abdullah Usta, Konya Can oto fren servisinde, meşhur ustalardan bilgi ve tecrübe kazanarak kendisini bu alanda yetiştirmiş, 1986 yılında taşı toprağı altın İstanbul'a gelerek 4. Levent oto sanayi sitesinde mesleğine büyük azimle devam etmiştir. 1991 yılında ise kendi iş yeri olan Özen Oto Fren Servisi'ni açmıştır. Her türlü aracın fren bakım ve tamiri konusunda kısa zamanda isim yapan Abdullah Usta, oto fren konusunda kendini geliştirip profosyonel olarak işine devam etmiştir.

Ülkemizde araç muayene sisteminin değişmesiyle birlikte, oldukça önem kazanan araç fren sistemlerinin, çoğu aracın muayeneden geri dönmesine sebep olduğu herkesçe tecrübe edildi.

Gelişen çağa ayak uyduramayan fren servislerini zor günlerin bekleyeceğini öngören Abdullah Usta, gelişen teknolojiye ayak uydurma adına, şu anda araç muayene istasyonlarında fren ölçümünde kullanılan fren test cihazını işyerine kurdurarak, Tüvtürk istasyonlarında ölçüm yapılan makinalarla bire bir aynı olan MAHA marka cihaz ile yüzde yüz garantili ölçüm yapmaya başlamıştır.

Özen Oto Fren Servisi, tecrübeli ve güleryüzlü hizmet anlayışıyla, Kocasinan Oto Sanayi Sitesinde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

   TÜVTÜRK

    E-DEVLET

    TC. SORGU

    ARAÇ SORGU

    MTV SORGU

    CEZA SORGU

    GÖKKUŞAĞI OTO

    ARABAM.COM

    SAHİBİNDEN.COM

    ARABA.COM

    ARAÇ ONLİNE.COM

ÖZEN OTO FREN SERVİSİ
Bizim Konya.com